Kdo chytá v žitě

Podle knihy od autora

kdo chyta v zite

Igby / Igby goes down

Sedmnáctiletý mladík s nezvyklou přezdívkou Igby sice pochází ze zámožné rodiny, ale kromě peněz má problémy se vším, na co se podívá. Zatímco jeho o tři roky starší bratr Oliver exceluje na univerzitě a míří k politickým výšinám, Igbyho vyhodili prakticky ze všech středních škol na východním pobřeží Spojených států. Matka o něm nepronese jediné vlídné slovo. Otec je schizofrenik a jakýsi mužský vzor má Igby jen v zazobaném a slizkém kmotrovi D.H. Banesovi. A tak se mladík nakonec rozhodne před vším utéct do bohémského prostředí New Yorku. Jenže uniknout před sebou samotným není tak jednoduché… Cynická americká komedie debutujícího scenáristy a režiséra Burra Steerse.

volný námět

Film k maturitě Kdo chytá v žitě zdarma ke stažení níže:Hellspy.cz Ulož.to Sdilej.cz
Koupit knihu Stáhnout ebook Poslechnout jako audio knihuZtráta časuNic mocPrůměrnýDobrýVýborný (1 hlasování, průměrná známka: 3,00 z 5)
Loading...

Není kde stahovat, nefunguje video, je chybný popis nebo máte jiný problém s filmem? Nahlašte nám to.

1 Comment

  1. M. napsal:

    neviděla sem film,stačil trailer, naprosto něco jiného než kniha, což se nedá říct např. o filmu Gervaise 1956 ke knize Zabiják od E. Zola,sice celkem ošizený děj ale aspoň to bylo podle knihy, zdá se mi že toto je buď parodie nebo pouze střípky k námětu takže určitě bych z filmu v tomto případě nečerpala ! 🙂

Zanechat komentář

 

Líbíme se vám?

Hledáme nové lidi pro další rozvoj tohoto unikátního webu.

Máte zájem nám pomoci? Kontaktujte nás.